GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Gry Newsy Polecamy

Nowy Half-Life o podtytule Alyx oficjalnie zapowiedziany!

Valve kazało długo czekać fanom Half-Life’a na kolejna przygodę Gordon’a Freeman’a, jednak nie tego się wszyscy spodziewali.

Half-Life: Alyx rozgrywa się między pierwszą, a druga częścią H-L. Wcielamy się w Alyx Vance, która razem ze swoim ojcem, Dr. Eli Vance’m, stanowią podwaliny rosnącego w siłę ruchu oporu.
Każdego dnia, po przeniesieniu do Miasta 17, nasi bohaterowie starają się kontynuować swoje badania i szukać słabości oprawców.

Oprzyj się o rozbitą ścianę i bar, aby wykonać niemożliwy strzał. Przeszukaj półki, by znaleźć leczniczą strzykawkę i pociski do strzelby. Manipuluj narzędziami do hakowania interfejsów obcych. Oderwij headcraba od swojej twarzy i wyrzuć go przez okno. VR zostało stworzone z myślą o rodzaju rozgrywki leżącej u podstaw Half-Life.

~Valve

Po takim komentarzu możemy oczekiwać od produkcji świetnego gameplay’u! Z resztą, co Wam będę tutaj się rozpisywał, jak możecie rzucić okiem na to jak wygląda!

W Half-Life: Alyx będziemy mogli zagrać na jednym z poniższych urządzeń:

Kompatybilne urządzenia
Sterowanie

Na powyższym zdjęciu zostały przedstawione sposoby w jakie możemy zagrać w najnowszą produkcję Valve i wygląda na to że WSZYSCY będą zadowoleni!

Premiera Half-Life: Alyx będzie miała miejsce w marcu 2020 roku i już jest dostępna w przedsprzedaży na Steam, w cenie 193,49zł!

Dajcie znać co sądzicie o tym projekcie!
A jeżeli chcecie się dowiedzieć jeszcze czegoś to zapraszam tutaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.