GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy

Steam Controller’ów (nie) wystarczy dla wszystkich!

Z okazji wielkich wyprzedaży związanych z Black Friday, Valve postanowiło zrobić bardzo dużą obniżkę na swój Steam Controller. Z ceny 220 PLN został przeceniony na 22! Więcej wyniosła sama wysyłka (47 PLN), niż urządzenie!

Także, jeżeli ominęła Was ta okazja to żałujcie!

Albo w sumie… to niekoniecznie…

Kilka dni temu, niektórzy użytkownicy Steam, którzy zakupili kontroler, dostali wiadomość (zdjęcie poniżej), informującą o konieczności anulowania ich zakupu, wraz ze zwrotem funduszy, z powodu zbyt małej ilości towaru.

Informacja od Valve

Ze względu na zakończenie produkcji tych urządzeń, Valve nie jest w stanie zapewnić produktu każdemu, kto go zamówił i zapłacił. Sprawdźcie zatem wasze konta Steam, jeżeli szczęśliwie udało się Wam skorzystać z promocji.
Ja (póki co) nie otrzymałem wiadomości o anulowaniu mojego zakupu i mam nadzieję, że tak pozostanie!

Dajcie znać, czy udało się Wam upolować Steam Controller i czy dostaliście jakąkolwiek wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.