GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Badyl Uncategorized YouTube

Star Wars: Fallen order by BADYL

Nowe Star Warsy od Respawn są na prawdę spoko grą. Nie jest to przełom, jeżeli chodzi o grafikę czy gameplay, ale dają masę frajdy. Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że ten tytuł posiada masę błędów – jestem w stanie to zrozumieć, ponieważ studio Vince’a Zampell’i po raz pierwszy mierzyło się z czymś innym niż FPS. Oczywiście mam nadzieję, że drużyna R (hehe, R – bo Respawn) nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Po kilku godzinach grania postanowiłem, że zmontuję coś śmiesznego, z klipów jakie się uzbierały 🙂


Jestem zadowolony z finalnej wersji, którą oddaje Wam do oceny – każdy komentarz i inne hejty, będą bardzo cenne na przyszłość.
Miłego oglądania i dziękuje za Wasz czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.