GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

https://www.youtube.com/watch?v=HCOemoUvSWE&t

Branża Newsy

The Game Awards 2019!

Jak co roku, tak i w tym odbędzie się gala The Game Awards – jedno z bardziej prestiżowych wydarzeń w branży gaming’owej!

Podczas trwania wydarzenia poznamy zwycięzców w prawie 30 kategoriach takich jak: najlepsza gra akcji, najlepsze wydarzenie e-sportowe, najlepszy występ aktorski czy wreszcie Gra Roku 2019!

Nominowane gry do nagrody GOTY 2019 to:

  • Sekiro: Shadows Die Twice
  • Death Stranding
  • Super Smash Bros. Ultimate
  • Resident Evil 2
  • Control
  • The Outer Worlds

Jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda reszta kategorii oraz nominowane w nich pozycje, to zapraszam Was do filmu poniżej, w którym producent TGA, Geoff Keighley, zapowiada wydarzenie!

Aby mieć szanse zagłosować na Waszych faworytów w danej kategorii, wystarczy wejść na tę stronę, zalogować się i oddać głos na zasługującego nań kandydata.
Największą wagę przy wyborze zwycięzcy ma jednak głos Jury, co nie znaczy, że nie możecie mieć realnego wpływu na to kto otrzyma statuetkę!

Poza wyborami najlepszych, na wydarzeniu zostanie ogłoszone kilka światowych premier! Będziemy mogli zobaczyć różne trailery z gier oraz ich rozszerzeń. Na ten moment nie posiadamy jednak żadnych konkretnych informacji.

Cała gala odbędzie się w dniu 12 grudnia, w Los Angeles (Microsoft Theater) i będzie ją można oglądać na żywo na oficjalnym kanale thegameawards.

Piszcie, kto waszym zdaniem powinien otrzymać nagrodę Gry Roku 2019!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.