GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Gry Newsy

Nowy Half-Life o podtytule Alyx oficjalnie zapowiedziany!

Valve kazało długo czekać fanom Half-Life’a na kolejna przygodę Gordon’a Freeman’a, jednak nie tego się wszyscy spodziewali.

Half-Life: Alyx rozgrywa się między pierwszą, a druga częścią H-L. Wcielamy się w Alyx Vance, która razem ze swoim ojcem, Dr. Eli Vance’m, stanowią podwaliny rosnącego w siłę ruchu oporu.
Każdego dnia, po przeniesieniu do Miasta 17, nasi bohaterowie starają się kontynuować swoje badania i szukać słabości oprawców.

Oprzyj się o rozbitą ścianę i bar, aby wykonać niemożliwy strzał. Przeszukaj półki, by znaleźć leczniczą strzykawkę i pociski do strzelby. Manipuluj narzędziami do hakowania interfejsów obcych. Oderwij headcraba od swojej twarzy i wyrzuć go przez okno. VR zostało stworzone z myślą o rodzaju rozgrywki leżącej u podstaw Half-Life.

~Valve

Po takim komentarzu możemy oczekiwać od produkcji świetnego gameplay’u! Z resztą, co Wam będę tutaj się rozpisywał, jak możecie rzucić okiem na to jak wygląda!

W Half-Life: Alyx będziemy mogli zagrać na jednym z poniższych urządzeń:

Kompatybilne urządzenia
Sterowanie

Na powyższym zdjęciu zostały przedstawione sposoby w jakie możemy zagrać w najnowszą produkcję Valve i wygląda na to że WSZYSCY będą zadowoleni!

Premiera Half-Life: Alyx będzie miała miejsce w marcu 2020 roku i już jest dostępna w przedsprzedaży na Steam, w cenie 193,49zł!

Dajcie znać co sądzicie o tym projekcie!
A jeżeli chcecie się dowiedzieć jeszcze czegoś to zapraszam tutaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.