GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy Planszówki

Etherfilds

Jeśli tworzysz grę planszową, której koszt stworzenia szacowany jest na niecałe 50 tys. dolarów a klienci gotowi są dać Ci ponad cztery miliony.
To znaczy, że coś robisz dobrze. (PS. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej)

Czym w ogóle ma być Etherfields?

Etherfields to zaprojektowana przez Michała Oracza (autora m.in. świetnej Neuroshimy Hex) kooperacyjna i eksploracyjna gra fabularna dla maksymalnie czterech osób, choć można grać nawet w pojedynkę. To podróż w krainę snów, w której wszystko może potoczyć się w bardzo nieoczekiwany sposób. Twórcy obiecują 50 godzin kampanii w podstawowej wersji.

W pudełku Etherfields znajdą się pięknie wykonane miniatury, 9 masek, ponad 750 kart do gry, mnóstwo różnego rodzaju tokenów, plansze i wiele innych elementów. Koszt zestawu podstawowego to obecnie 91 dolarów (około 350 zł). I coś mi mówi, że nawet z taką gra sprzeda się świetnie. Zobaczcie tylko materiały udostępniane przez twórców.

Jeśli zastanawiacie się czy będzie ją może kupić w normalnych sklepach to na chwilę obecną nie wiadomo.

(Zaznaczam też że jeśli zdecydujecie się na zakup gry wraz z wszystkimi planowanymi rozszerzeniami fabularno kosmetycznymi to wasza kieszeń może stać się lżejsza o ponad 1600-1700zł)

Zainteresowany? Wpadnij na ich stronę.. jest jeszcze czas 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gra od czasów Ruskich Jajeczek i podróbek Atari 2600 z błotnistego targu. Zahartowany przez zimowe kolejki na nieistniejącą Piracką Giełdę pod Katowickim Spodkiem przedarł się przez większość konsol jakie dało się przerobić. Teraz w spokoju tworzy kanał GraczWatch, DropIN Podcast, gra w planszówki, na konsoli, maluje figurki i ciągle narzeka na brak czasu.... hmm... ciekawe dlaczego?