GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy PlayStation

Blair Witch zmierza na PlayStation 4!

Gra polskiego studia, Bloober Team, już jutro (3 grudnia) zadebiutuje na konsoli PS4. Niebiescy gracze otrzymają specjalny zestaw o nazwie Good Boy Pack, który będzie zawierał nowe skórki oraz animacje dla obecnego w grze psa, Bullet’a oraz gry i tapety na smartfon’a naszego głównego bohatera.
Gracze PC oraz Xbox, otrzymają bonusowy pakiet w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Blair Witch jest pierwszoosobową grą przygodową, mocno nawiązującą do filmów grozy czy horrorów.
Wcielamy się w policjanta Ellis’a, który wraz ze swoim wiernym owczarkiem niemieckim, będą przemierzać mroczny las Black Hills w poszukiwaniu zaginionego chłopca. Do naszej dyspozycji będziemy mieć latarkę, krótkofalówkę czy właśnie smartfona, a na naszej drodze będą pojawiać się liczne zagadki do rozwiązania i szereg innych niebezpieczeństw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.