GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Newsy Sprzęt Switch

Nintendo może pracować nad nowym kontrolerem!

Jeżeli jesteście zaznajomieni z grami od czerwonych, to pewnie słyszeliście o kontrolerze w kształcie Pokeball’a. Jest to urządzenie dedykowane dla jednej z odsłon Pokemon’ów.

Przy jego pomocy mogliśmy grać w Pokemon: Let’s Go, Pikachu/Eevee! – nawigować naszą postać, wybierać odpowiednie opcje w menu czy po prostu łapać Pokemony tak jak trzeba!
Mogę się założyć, że tego typu rozgrywka dostarczała jeszcze więcej frajdy niż przy użyciu Joycon’ów.

Poza tą standardową opcją, mogliśmy połączyć urządzenie z telefonem, aby zabrać jednego z naszych potworków na spacer! A to wszystko przy pomocy apliakcji Pokemon GO – pamiętacie, ta gierka, na której punkcie było bardzo głośno kilka lat temu 😉 Także akcesorium, dla fana tych produkcji obowiązkowe!

Niedawno, mogliśmy znaleźć informację dotyczącą nowego patentu zarejestrowanego przez Nintendo w Japonii – Ci to przynajmniej tego nie ukrywają, co nie PlayStation?
Wygląda on mniej więcej tak jak na zdjęciu poniżej:

Patent Pokeball’a

Jeżeli porównamy go ze stara wersją, to raczej nic specjalnego nie rzuca nam się w oczy.

Obecny Pokeball (koloryzowane xD)

Możemy zatem wnioskować, że nowy kontroler może zostać usprawniony od wnętrza pod względem, na przykład wibracji.
Jednak wciąż trzeba mieć na uwadze, że jest to tylko patent. Oznacza to, że urządzenie wcale nie musi pojawić się w sprzedaży.

Dajcie znać, czy mieliście do czynienia z tym cudeńkiem i co myślicie o tego typu akcesoriach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.