GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy

Steam Controller’ów (nie) wystarczy dla wszystkich!

Z okazji wielkich wyprzedaży związanych z Black Friday, Valve postanowiło zrobić bardzo dużą obniżkę na swój Steam Controller. Z ceny 220 PLN został przeceniony na 22! Więcej wyniosła sama wysyłka (47 PLN), niż urządzenie!

Także, jeżeli ominęła Was ta okazja to żałujcie!

Albo w sumie… to niekoniecznie…

Kilka dni temu, niektórzy użytkownicy Steam, którzy zakupili kontroler, dostali wiadomość (zdjęcie poniżej), informującą o konieczności anulowania ich zakupu, wraz ze zwrotem funduszy, z powodu zbyt małej ilości towaru.

Informacja od Valve

Ze względu na zakończenie produkcji tych urządzeń, Valve nie jest w stanie zapewnić produktu każdemu, kto go zamówił i zapłacił. Sprawdźcie zatem wasze konta Steam, jeżeli szczęśliwie udało się Wam skorzystać z promocji.
Ja (póki co) nie otrzymałem wiadomości o anulowaniu mojego zakupu i mam nadzieję, że tak pozostanie!

Dajcie znać, czy udało się Wam upolować Steam Controller i czy dostaliście jakąkolwiek wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.