GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Badyl Uncategorized YouTube

Star Wars: Fallen order by BADYL

Nowe Star Warsy od Respawn są na prawdę spoko grą. Nie jest to przełom, jeżeli chodzi o grafikę czy gameplay, ale dają masę frajdy. Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że ten tytuł posiada masę błędów – jestem w stanie to zrozumieć, ponieważ studio Vince’a Zampell’i po raz pierwszy mierzyło się z czymś innym niż FPS. Oczywiście mam nadzieję, że drużyna R (hehe, R – bo Respawn) nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Po kilku godzinach grania postanowiłem, że zmontuję coś śmiesznego, z klipów jakie się uzbierały 🙂


Jestem zadowolony z finalnej wersji, którą oddaje Wam do oceny – każdy komentarz i inne hejty, będą bardzo cenne na przyszłość.
Miłego oglądania i dziękuje za Wasz czas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.