GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

https://www.youtube.com/watch?v=OWI6QyDTYyc

OperacjaPanda Trigger Podcast
Podcasty Trigger Podcast

Gry na licencji filmowej – #TriggerPodcast

Cześć, nasz pierwszy wpis na blogu poświęcamy naszemu ostatniemu podcastowi Trigger. Temat, prosty i przyjemny, czyli: Gry na licencji Filmowej. W nieco ponad godzinnym materiale powracamy do legendarnych tytułów gier, które pojawiły się na przestrzeni kilku… kilkudziesięciu ostatnich lat. Inaczej pisząc, prześlizgaliśmy się przez co najmniej cztery generacje sprzętu do grania.

Zapraszamy do komentowania!

Gry na licencji filmowej – najlepsze tytuły

Czy najlepsze, to ocenicie sami, ale na pewno jedne z najbardziej zapadających w pamięć. Przygotujcie się na solidnego, nostalgicznego kopa i powrót do solidnych klasyków. Oczywiście nie zabrakło też nowszych gierek, których część scharakteryzowaliśmy w tym blogowym wpisie: Gry na licencji filmowej. Dla osób, które wkręciły się mocniej w temat, polecam sprawdzić nasz archiwalny materiał na YouTube, który znajdziecie na końcu wspomnianego wpisu.

GeekGamer.pl x OperajaPanda.pl

Chciałbym dodatkowo podziękować, za włączenie nas do kolektywu GeekGamera. Mamy szczerą nadzieję, że nasza współpraca przyniesie wielu korzyści obu zespołom i razem uda nam się stworzyć kilka ciekawych materiałów. A tymczasem zapraszam do naszego pokoju na kanele Discord GraczWatch i śledzenia nas w społecznościówkach – TriggerPodcast Twitter, Instagram (Z FB nam nie po drodze, ale też mamy;)).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ