GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered już dziś!

Od dłuższego czasu coś wisiało w powietrzu. Fani snuli teorie, Datamine’rzy kopali, aż tu nagle stało się – na niemieckim PlaySation Store pokazała się taka gra:

Ze screen’a (pozycja nie jest już dostępna w sklepie) możemy wyczytać trochę informacji:

  • data premiery zaplanowana została na 31 marca 2020 roku,
  • koszt tytuły wyniesie 24,99 euro (około 115 PLN),
  • będzie to jedynie zremasterowana kampania.

Nie mamy co spodziewać się zarówno trybu Multiplayer jak i trybu kooperacyjnego (misje specjalne), tak przynajmniej informuje nas użytkownik Twitter’a, którego wcześniejsze posty mogą potwierdzać prawdziwość poniższego wpisu.

Co ciekawe, wraz z zakupieniem Remastera, gracze otrzymają zestaw skórek i dodatków wzorowanych na postaci Ghost’a – zawartośc będzie dostępna w Call of Duty: Modern Warfare (2019) oraz w trybie Warzone.

Żeby dodatkowo Was zajarać wstawiam trailer samej gry, a w tym miejscu macie zremasterowane NO RUSSIAN 😉 Miłego oglądania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.