GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Gry Newsy PlayStation Polecamy

The Last of Us 2 oraz Marvel’s Iron Man VR nie zadebiutują w terminie!

Dosłownie przed chwilą oficjalne konto Playstation na serwisie Twitter, poinformowało graczy o podjęciu trudnej decyzji dotyczącej tytułów takich jak The Last of Us 2 i Marvel’s Iron Man VR.

Premiery tych gier zostały przesunięte na termin bliżej nieokreślony z powodu ,,problemów logistycznych wywołanych przez pandemię coronavirusa”. Dla przypomnienia, obie produkcje miały zadebiutować już w maju tego roku.

Informacja, która zasmuci fanów

Takie oto oświadczenie, dotyczące zaistniałej sytuacji, wystosowało studio Naughty Dog, które odpowiedzialne jest za rozwijanie drugiej odsłony The Last of Us:

Wedle tego raportu prace nad tytułem są już na ostatniej prostej, a developerom pozostały jedynie finalne szlify i naprawa błędów. Gra nie zadebiutuje 29 maja ze względu na ewentualne utrudnienia z dostarczeniem produktu na półki sklepowe. Twórcy zapewniają, że w ich najgłębszym interesie jest to aby wszystkim fanom przyszło doświadczyć TLOU2 w tym samym czasie.

Źródła: PlayStation, Naugty Dog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry wideo towarzyszą mi praktycznie od zawsze. Wiem, że jest to bardzo powszechne stwierdzenie, jednak trudno uznać je za nadużycie w kontekście osoby, która urodziła się w podobnym okresie co najbardziej legendarne konsole stacjonarne. Kiedy gry stały się moją pasją? W momencie kiedy rozegrałem swój pierwszy pojedynek na starym automacie z drugą częścią Mortal Kombat. Automacie, który wraz z swoimi przyjaciółmi znalazłem w ośrodku wypoczynkowym, w którym odbywały się kolonie katolickie. Jak sami się domyślacie, od tamtego momentu nie było już dla mnie drogi powrotnej.