GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

https://www.youtube.com/watch?v=OWI6QyDTYyc

Gry Newsy Planszówki

Frosthaven doczeka się polskiej wersji szybciej niż sądziłem

Informacja o której piszę naprawdę mnie zaskoczyła…

Kiedy kupiłem anglojęzyczną wersję Gloomhaven nie spodziewałem się że tak specyficzna i rozbudowana gra doczeka się polskiej wersji, jednak po ponad dwóch latach od wydania oryginału polska wersja trafiła na półki sklepowe.

Teraz wszyscy fani tej fenomenalnej planszowe gry RPG mogą zacierać ręce bo szybciej niż sądziliśmy zobaczymy polską wersję kontynuacji.
Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się polska wersja Frosthaven, nie znamy też ceny.
Informacja na Facebook’owej stronie Albi Polska była przeznaczona bardziej dla osób które zastanawiały się nad wsparciem kampanii Kickstarter, która ruszyła jakiś czas temu.

To już postanowione! Wydamy polską edycję „Frosthaven”, czyli kontynuację “Gloomhaven”❗

Na platformie Kickstarter rusza kampania, w której wesprzeć można oryginalny tytuł. 🤩 Jeżeli zależy Wam jednak na polskiej wersji językowej, warto chwilę poczekać, bo już niedługo rozpoczynamy pracę nad jej wydaniem. 🙌 Postaramy się przygotować ją jak najszybciej! 💨 Nie znamy jeszcze dokładnej daty 📅, ale z pewnością będziemy Was informować na bieżąco!


Albi Polska
@albipolska

Frost Haven będzie zawierał wiele usprawnień i kilka modyfikacji względem znanych z Gloomhaven systemów.
Gracze posiadający pierwszą część gry będą mogli zaimportować swoich bohaterów a nowa kampania będzie oferowała ponad 100 scenariuszy które mają wprowadzić większą wolność wyboru jak również nowych wrogów.

Jeśli nie posiadacie Gloomhaven to kontynuacja zaoferuje a 16 zupełnie nowych klas postaci, które podobnie jak pierwszej części będziecie odblokowywać w miarę postępu gry i wypełniania celów życiowych podstawowej szóstki.

Pod kilkoma względami Frosthaven będzie grą bardziej złożoną niż pierwsza część, dlatego jeśli jesteś zainteresowany tym tytułem rozważ zakup Gloomhaven – który na pewno umili ci czas w oczekiwaniu na bliżej nieokreślony termin publikacji polskiej wersji kontynuacji.

Jesli Gloomhaven masz już za sobą i angielski nie jest przeszkodą to pod tym linkiem znajdziesz kampanię KickStarter.

PS. Jesli chcielibyście kupić Anglojęzyczną wersję Gloomhaven to mam jedną na sprzedaż XD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gra od czasów Ruskich Jajeczek i podróbek Atari 2600 z błotnistego targu. Zahartowany przez zimowe kolejki na nieistniejącą Piracką Giełdę pod Katowickim Spodkiem przedarł się przez większość konsol jakie dało się przerobić. Teraz w spokoju tworzy kanał GraczWatch, DropIN Podcast, gra w planszówki, na konsoli, maluje figurki i ciągle narzeka na brak czasu.... hmm... ciekawe dlaczego?