GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Cyberpunk 2077 otrzyma tyle DLC ile Wiedźmin 3!

Kilka dni temu, odbyła się telekonferencja, w której prezes CD Projektu Adam Kiciński, poinformował inwestorów, że Cyberpunk 2077 otrzyma ,, nie mniej DLC niż Wiedźmin 3″.

Z tej wypowiedzi możemy założyć, że najnowsza produkcja Red’ów otrzyma co najmniej dwie duże historie oraz kilka mniejszych pakietów dodatków.

Jeżeli chodzi o datę ich ogłoszenia to sytuacja będzie wyglądała podobnie do tej z Wieśka – informacje o większych DLC pojawią się na 3 miesiące, a o rozszerzenia kilka tygodni przed planowanym wydaniem.

Możemy spodziewać się wysokiej jakości zawartości, ponieważ deweloperzy dużo nauczyli się podczas tworzenia dodatku ,,Krew i Wino” oraz ,,Serca z Kamienia”.

Dodatkowo otrzymaliśmy (kolejną) bardzo dobrą wiadomość – wrześniowa premiera gry nie jest zagrożona – Adam Kiciński jest przekonany, że pomimo pracy zdalnej trwającej już około 3 tygodni, data wydania Cyberpunk’a zostanie niezmieniona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.