GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Wastelanders – dodatek do Fallouta 76 zaprezentowany w nowym trailerze

Fallout 76 mimo tragicznego stanu technicznego, chłodnego przyjęcia przez krytyków i graczy, a także długiego pasma wizerunkowych wpadek, wciąż jest rozwijany przez twórców.
Najnowszy dodatek zatytułowany „Wastelanders” zadebiutuje już 14 kwietnia na wszystkich wiodących platformach (warto dodać, że tego samego dnia najnowszy Fallout stanie się dostępny na Steam’ie).

Z okazji zbliżającej się premiery rozszerzenia Bethesda udostępniła trailer przybliżający jego zawartość oraz otoczkę fabularną.

Ludziska wracają na postnuklearne pustkowia

Największą nowością wprowadzoną w Wastelanders będzie powrót ludzkich postaci niezależnych, które według zapewnień wydawcy mają mieć w pełni nagrane dialogi. Poza nowymi mieszkańcami pustkowi dodane zostaną:

  • nowa seria zadań głównych
  • nowe rodzaje broni i przeciwników
  • nowe miejsca do zwiedzania
  • system reputacji
  • i wiele innych

Posiadacze Fallout’a 76 w wersjach na PS4, Xbox’a One czy też PC (na platformie Bethesdy) otrzymają wspomniane rozszerzenie całkowicie za darmo. Osoby, które mają w planach zakup gry na Steam’ie również nie mają się o co martwić, dostęp do dodatku uzyskają bez względu na wybraną edycje gry (standardowa bądź deluxe).

Do zakupu udostępnione zostaną jednak dwa zestawy elementów kosmetycznych, które powiązane są z wprowadzonymi w Wastelanders frakcjami (pakiet Settler oraz pakiet Raider). Każdy z nich wyceniony został na 20$. Dostępny będzie także pakiet zbiorczy (obejmujący obydwa wspomniane powyżej), za który chętnym przyjdzie zapłacić 30$.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry wideo towarzyszą mi praktycznie od zawsze. Wiem, że jest to bardzo powszechne stwierdzenie, jednak trudno uznać je za nadużycie w kontekście osoby, która urodziła się w podobnym okresie co najbardziej legendarne konsole stacjonarne. Kiedy gry stały się moją pasją? W momencie kiedy rozegrałem swój pierwszy pojedynek na starym automacie z drugą częścią Mortal Kombat. Automacie, który wraz z swoimi przyjaciółmi znalazłem w ośrodku wypoczynkowym, w którym odbywały się kolonie katolickie. Jak sami się domyślacie, od tamtego momentu nie było już dla mnie drogi powrotnej.