GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Valorant dotknięty przez wirusa!

Kilka dni temu, Teamleader’ka zespołu pracującego nad nową grą od Riot Games, poinformowała nas o wpływie COVID-19 na ich produkcję.

Po pierwsze, stworzenie infrastruktury sieciowej nie będzie możliwe w takiej formie jaka pierwotnie była planowana. Związane to jest z ograniczoną możliwością podróżowania. Ponadto, Kontrola Jakości Valorant’a również ucierpi, ze względu na zdalną pracę osób odpowiedzialnych za ten proces.

Dostęp do wersji Beta gry, będzie musiał zostać ograniczony do regionów – od 7 kwietnia Europa, Kanada i USA , a po kilku miesiącach zaczną dołączać pozostałe obszary.
Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w Becie to zapraszam Was tutaj, do sekcji FAQ.

Osoby, które otrzymają dostęp do gry są proszone o wyrozumiałość, ponieważ błędy i różne niedociągnięcia mogą być obecne na tym etapie developing’u, jednak w miarę możliwości będą eliminowane.

Zostajemy również zapewnieni, że zespół dołoży wszelkich starań, aby premiera Valorant’a odbyła się w lecie tego roku.

Ten film jest idealnym przykładem na to jak twórcy powinni komunikować się ze swoją społecznością i informować ich o swoich planach i poczynaniach dotyczących aktualnych projektów. Brawa dla Riot Games!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.