GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Observer System Redux na konsolach nowej generacji!

Kilka dni temu zostaliśmy uraczeni tajemniczym teaser’em od zespołu Bloober Team.

Wskazuje on na to, że Observer trafi na Next-Gen’y! Jednak, żeby nie było tak kolorowo brakuje jednej informacji – czy jest to jakiegoś rodzaju remaster czy też kolejna część.
Co prawda bardziej prawdopodobna wydaje się ta pierwsza opcja, jednak rozstrzygnięcie tej zagadki poznamy pewnie w momencie ujawnienia dokładnej daty premiery samej gry.
Ale bardzo cieszy fakt, że na PS5 oraz Xbox’ie Series X będzie nam dane zasmakować tego cyberpunk’owego horroru rozgrywającego się w mieście królów polskich (chyba że miejsce akcji zostanie zmienione?).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.