GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy Xbox

Xbox One X Edycja Cyberpunk 2077!

Wiemy dobrze, że od pewnego czasu Xbox kręci z CD Projekt Red. Najpierw informacja o tym, że Cyberpunk 2077 kupiony na obecne konsole będzie działał na next genach po pobraniu odpowiedniej łatki (bez dodatkowych opłat), a teraz pojawiły się liczne zagadki:

Następnie na oficjalnym profilu Xbox’a na YouTube pojawiły się tajemnicze filmiki o dziwnych tytułach i jeszcze bardziej enigmatycznej treści! (niestety materiały zostały usunięte)

A teraz, ostatecznie wiemy, że za rozwiązanie tych zagadek stoi to cudo:

Xbox One X w Limitowanej Edycji Cyberpunk 2077! Pełny film prezentujący tę konsolę możecie znaleźć pod tym linkiem.
Będzie Ona zawierała świecący w ciemności napis ,,No Future” na boku obudowy, laserowe akwaforty (wyżłobienia) z światłami led, a cała będzie stylizowana specjalnymi panelami przywołującymi na myśl uniwersum gry. Dodatkowo otrzymamy specjalny, customizowany kontroler z czerwonymi wstawkami.
Dodatkowo poznaliśmy datę premiery tej konsoli – będzie to czerwiec!

To jak, szykujecie portfele?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.