GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Battlefield V się kończy!

Kilka dni temu, EA postanowiło poinformować swoich graczy, że wsparcie dla najnowszego Battlefield’a nie będzie już tak obfite w kontent – w okolicy lata pojawi się ostatnia duża aktualizacja. Jednak nie oznacza to, że twórcy całkowicie porzucą swoje dzieło.

,,Jak wiecie, aktualny rozdział Battlefield’a V ,,Into the Jungle” kończy się 29 kwietnia. Patrząc w przyszłość, wydamy jeszcze jedną niezależną aktualizację tego lata, która przyniesie ze sobą nowe ulepszenia zawartości, broni i gier. Celem [premiery] tej aktualizacji jest czerwiec. Nadal stawiamy czoła wyzwaniom związanym z pracą w domu i poinformujemy Was o postępach w ciągu następnego miesiąca.”

~ Ryan McArthur, starszy producent

Wraz z tą aktualizacją do gry trafią między innymi:

  • Nowa zawartość (najpewniej nowa mapa),
  • Nagrody Tygodniowe (gracze będą utrzymywać co tydzień walutę z gry, aby móc odblokować sprzęt),
  • Wydarzenia oraz Aktywności (np. powróci #FridayNightBattlefield),
  • Dalsze aktualizacje aktywności społecznych.

Firma zobowiązuje się również do dalszej walki z oszustami – specjalnie powołany do tego zespół codziennie pracuje nad tym, aby rozgrywki było wolne od cheater’ów.

Cieszy fakt, że gracze nie zostają z niczym i będą mieli co robić jeszcze przez jakiś czas. Szkoda jedynie, że seria poszła w takim kierunku pod względem wsparcia i wielu nietrafionych decyzji…

Źródło: The Future of Battlefield

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.