GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Nowy Event w Apex Legends już dziś!

Kolejny sezon w Apex’ie został przesunięty o tydzień (premiera 12.05 o 19:00), ale developerzy z Respawn Entertainent nie zapomnieli o graczach i dostarczą im na ten czas coś świeżego!

Gracze zostaną wrzuceni na znaną już wszystkim mapę, World’s Edge, jednak tym razem wyposażeni w broń oraz zbroję! Pistolet jaki dostaną na start to P2020, jednak zbroje będą ulegały rotacji co kilka dni:

  • Biała Zbroja (lvl 1) – od 28 kwietnia do 2 maja 19:00,
  • Niebieska Zbroja (lvl 2) – od 2 maja do 6 maja 19:00,
  • Fioletowa Zbroja (lvl 3) od 6 maja do 9 maja 19:00,
  • Zbroja Evo – od 9 maja do 12 maja 19:00 (wtedy też rozpocznie się nowy sezon).

Z mapy zostaną usunięte wszystkie inne zbroje, ale dalej będziemy mogli zapatrzeć się w baterie ładujące i resztę łupów.

Dodatkowo Jason McCord informuje nas, że w nadchodzącym, piątym już sezonie, możemy spodziewać się jeszcze więcej różnych trybów, a Battle Armor Event ma być tego przedsmakiem!

Pamiętajcie, że ten ekstra tydzień może być przydatny dla tych, którzy nie osiągnęli jeszcze maksymalnego poziomu przepustki bojowej, także do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.