GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy

Unreal Engine 5 wygląda obłędnie!

Pierwszym pokazem, który otrzymaliśmy w ramach Summer Game Fest’u była prezentacja możliwości piątej wersji silnika Unreal.

Demo, zatytułowane ,,Lumen in the Land of Nanite„, pokazało nam technologię odpowiedzialną za geometrię oraz oświetlenie – i wygląda to genialnie!
Warto dodać, że zostało ono odpalone na systemie PlayStation 5!

Co ciekawe Unreal Engine 5 będzie dostępny nie tylko na nowych konsolach, ale również na systemach MacOS i Windows oraz urządzeniach mobilnych! Już na początku 2021 roku zobaczymy jak silnik wygląda w wersji Preview, a pod koniec w pełnej okazałości.


Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądał cały event to bardzo serdecznie zapraszam Was do tego materiału, w którym razem z Kenetem, Henszem i Kiwakoo oglądamy prezentację 🙂 Zapraszam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.