GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy

222 polskie gry, które warto znać

Kolejna propozycja dla fanów tego archaicznego zajęcia jakim jest czytanie i to w dodatku książek (bleh!).
Ale w sumie jest to kolejna lektura traktująca o tym co wszyscy kochamy – gierkach!

Marcin Kosman, po swoim poprzednim ciepło przyjętym ,,Nie tylko Wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych„, nie zatrzymuje się i wydaje kolejną pozycję. Tym razem poznamy zestawienie 222 polskich gier, które według autora były istotne dla rozwoju nadwiślańskiej branży gaming’owej.
Poza opisem ewolucji naszego giereczkowego świata, dostaniemy tutaj również anegdoty od twórców, a wszystko to okraszone kolorowymi obrazkami, na wysokiej jakości papierze, zamknięte w twardej okładce.
Może was zainteresować fakt, że w cenie 85 zł wraz z 464 stronami twórczości Kosmana dostaniemy również gry!

Do wyboru dostaniemy kilka możliwych pakietów (książka+ gry z danego gatunku), w których znajdziemy takie pozycje jak: Layers of Fear, Painkiller, My Memory of Us czy Weedcraft.
Zamówienie możecie złożyć w Openbeta, Muve, Ultima oraz Ruch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.