GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

Valorant jest już dostępny do pobrania za darmo

Po dwóch miesiącach chat’owania na stream’ach (hehe, bo wiecie – czatowanie 😉 ), w oczekiwaniu na swój dostęp do Valoranta, wreszcie każdy dostał możliwość otrzymania gry w cywilizowany sposób.

Oprócz tego do gry zostały wprowadzone różne modyfikacje i zmiany, mające na celu poprawę balansu rozgrywki, ułatwienie życia graczom (quality of life), czy wyeliminowanie błędów.
Najważniejsze rzeczy jakie zostały dodane to:

  • Nowa mapa – Ascent,
  • Nowa bohaterka – Reyna,
  • Szybszy od klasycznego, tryb Spike Rush.

Doczekaliśmy się też oficjalnego trailera z okazji premiery gry!

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji (albo szczęścia) spróbować tej mieszanki CS’a z Overwatch’em, a jesteście zainteresowani to zapraszam Was tutaj, aby zapoznać się bardziej z tą pozycją 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.