GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy

On the Edge to nowy dodatek do Frostpunka

O Frostpunku od 11 bit studios słyszał chyba każdy. Do tej pory pojawiły się dwa rozszerzenia, a teraz przyszedł czas na kolejne, zatytułowane ,,Na Krawędzi”.

Akcja dodatku będzie rozgrywała się bezpośrednio po historii znanej z podstawowej gry. Z miasta wyruszy karawana, która będzie przedzierać się przez śnieżne pustkowia, aby finalnie wykonać powierzone im zadanie.
DLC przyniesie zupełnie nowe mechaniki oraz zmiany w zarządzaniu osadą.

Główny projektant ,,On the Edge” tak komentuje najnowszą produkcję studia:

Tytułowa krawędź symbolizuje linię oddzielającą przeszłość od tego, co ma nadejść. Pomimo iż społeczności Nowego Londynu – która wierzy, że być może jest ostatnim miastem na Ziemi – udało się przetrwać, to batalia daleka jest od zakończenia. Ludzie staną przed nowymi wyzwaniami, które będą katalizatorem prowadzącym do kolejnych podziałów, problemów i konfliktów bazujących na różnych punktach widzenia i odmiennych perspektywach. To krawędź, nad którą staniesz jako lider ludu, który dopiero co przetrwał największą śnieżną zamieć w historii Frostpunka.

~ Maciej Sułecki

A poniżej bardzo tajemniczy teaser dodatku, który pojawi się już w lecie, tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.