GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża DropIN Podcast Live Gry Newsy Podcasty Polecamy

Dead Island 2, Rekord przedsprzedaży The Last of Us i Nowy Harry Potter

Odkryto drugą martwą wyspę!

Zombiaki to chyba jeden z najbardziej oklepanych motywów w grach.
Wirus czy inny grzyb zmienia ludzi w bezmózgie kreatury, następuje apokalipsa, a my nie zostaliśmy zainfekowani i musimy przetrwać – tak prezentuje się schemat praktycznie każdej gry z zombiaczkami.
Nie inaczej jest w przypadku Dead Island, które zgarnęło sobie ciepły odbiór ze strony graczy jak i krytyków.
Twórcy po wypuszczeniu genialnego Trailera Dead Island 2 w 2014 roku, dalej każą nam czekaj na sequel. Część graczy dotarła jednak plików, umożliwiających odpalenie gry w jej bardzo wczesnej wersji! Jak prezentuje się ten kawałek kodu w praktyce możecie zobaczyć poniżej.

Czego przecieki nie zabiją, to wzmocnią!

Premiera The Last of Us Part II już za rogiem. Ilość rzeczy jakich dowiedzieliśmy się o tej produkcji jest odwrotnie proporcjonalna do tego co Sony mówi nam o PlayStation 5, bowiem jakiś czas temu dostaliśmy wysyp materiałów spojlujących dużą część gameplay’u wraz z historią gry.
Jednak nie wpłynęło to na zainteresowanie TLoU2.
Jim Ryan, w rozmowie dla cnet, wspomniał, że The Last of Us Part II sprzeda się w dużej ilości, a potwierdzać to może fakt, że gra stała się best seller’em na Amazon’ie.


RPG w świecie Harrego Pottera

Hogwarts: Dark Legacy – taki tytuł będzie nosić nowa gra z uniwersum najsławniejszego czarodzieja na świecie. Będzie to produkcja zawierająca między innymi elementy RPG, rozbudowany kreator postaci oraz mroczny i dojrzały klimat. Jej debiut jest zaplanowany na 2021 rok, a gameplay nagrany telefonem możecie zobaczyć tutaj:

Poznajcie naszą opinię słuchając PODCASTU!

Jeżeli jesteście ciekawi co sądzimy na temat tych news’ów to bardzo serdecznie zapraszam Was do przesłuchania 83 odcinka Drop iN Podcastu!
Znajdziecie nas na wszystkich platformach podcast’owych takich jak Spotify czy Apple Podcasts oraz na YouTube!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.