GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy PlayStation

The Last of Us Podcast

Premiera The Last of Us Part II już za 10 dni i jeżeli jeszcze nie macie dość wylewających się zewsząd informacji na temat tej gry oraz lubicie słuchać podcast’ów to mam dla Was coś ciekawego.

,,The Official The Last of Us” jest serią podcastów prowadzoną przez Christian’a Spicer’a (pisarza, podcast’era i stand-up’era), który zabierze swoich słuchaczy w przełomowa podróż po pierwszym The Last of Us oraz poruszy kwestie związane z tworzeniem sequel’a.
Odcinki będą publikowane w każdy wtorek przez następne 8 tygodni. W każdym epizodzie wystąpią nowi goście – członkowie zespołu deweloperskiego, kompozytorzy, członkowie obsady czy nawet fani gry!

W dniu dzisiejszym pojawił się pierwszy pełnoprawny odcinek ,,The Official The Last of Us”, w którym prowadzący będzie rozmawiał o pierwszych godzinach The Last of Us z dyrektorem kreatywnym, Neil’em Druckmann’em oraz z współdyrektorem, Anthony’m Newmanem , a także członkami obsady gry – Ashley Johnson i Troy’em Baker’em.

Zapraszam Was do posłuchania tutaj!

Źródło: blog.playstation.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.