GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy PlayStation

GTA Online dostępne za darmo na PlayStation 5!

Historii Michael’a, Trevor’a i Franklin’a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W ostatnich latach gra cieszyła się wielką popularnością, odniosła finansowy sukces (a w sumie to dalej odnosi) oraz była rozdawana przez Epic Game Store za darmo, a teraz użytkownicy PlayStation 5 również otrzymają swoją wersję.

GTA V na PS5 będzie zawierało ulepszenia wizualne oraz wydajnościowe, aby w pełni wykorzystać nową konsole od Sony. Objawi się to oczywiście piękniejszą grafiką oraz większą responsywnością.

Część z Was ucieszy fakt, że GTA Online będzie dostępne na konsoli nowej generacji oraz dodatkowo rozwijane! A co więcej, samodzielne GTA Online otrzymają za darmo użytkownicy PlayStation 5, jednak musicie pobrać je w pierwszych 3 miesiącach od premiery, po tym czasie będzie płatne!

Od dnia dzisiejszego, członkowie PS Plus na PS4 będą mogli każdego miesiąca odebrać 1 000 000 GTA $ podczas gry online, aż do premiery wersji na PS5.

Źródło: PlayStation.Blog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.