GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy PlayStation

Stray – enigmatyczna gra o… kocie!

HK_Project to gra, w której gramy jako kot! Gify koncepcyjne z tą gra pojawiły się kila lat temu i nikt nie wiedział czym dokładnie jest ta produkcja. Aż do teraz!

Obecnie projekt przerodził się w Stray – kocią grę przygodową, rozgrywającą się w tajemniczym mieście.
Inspiracją dla deweloperów do stworzenia tej gry były (uwaga!) ich dwa koty – Murtaugh i Riggs. Mówią, że koty są stworzeniami bardzo zabawnymi, uroczymi i cudownie irytującymi – to wszystko sprawia, że stanowią niekończące się źródło pomysłów na rozgrywkę.

Na tym krótkim zwiastunie, zobaczyliśmy zamieszkane przez dziwne roboty miasto. Pokazano nam jak nasz kotek zręcznie porusza się po metropoli, zakrada się do budynków i skacze po dachach.

Deweloperzy z BlueTwelve Studio obiecują nam eksplorację, elementy łamigłówkowe oraz dynamiczne sekwencje akcji, jednak na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać – gra jest ciągle w fazie produkcji, ale już w 2021 roku będzie nam dane zobaczyć ten tytuł na PS5!

Źródło: PlayStation.Blog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.