GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Branża Newsy PlayStation

Znamy wygląd Dwóch konsol PlayStation 5!

Na pokazie Playstation poza bardzo dużą ilością gier wraz z ich gameplay’em (ucz się Xbox 😉 ) dostaliśmy to na co wszyscy czekali – wygląd konsoli!

Na premierę Playstation 5 będzie oferować nie jedną, a dwie wersje swojej konsoli – PS5 z napędem Ultra HD Blu-ray oraz PS5 Digital Edition bez napędu optycznego.
Gry na obu będą prezentować się tak samo więc nie macie się co martwić. Wygląd jednak jest delikatnie różny, a to może być dla części z Was ważne.

Poza samymi konsolami zostały nam zaprezentowane słuchawki bezprzewodowe Pulse 3D, Kamera HD, pilot multimedialny oraz oczywiście DualSense wraz ze stacją ładującą.

Jak Wam się podoba ten oryginalny wygląd nowej plejki? Dawajcie znać!

Źródło: PlayStation.Blog

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.