GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

Gry Newsy PlayStation

Kena: Bridge of Spirits – najsłodsza gra pokazu!

Ember Lab, studio które wcześniej parało się sztuką filmową oraz animacją próbuje swoich sił w gamedev’ie. Ich pierwszym dzieckiem jest ślicznie wyglądająca Kena

Kena jest młodą Przewodniczką Duchową. Udaje się ona do opuszczonej wioski w poszukiwaniu górskiej świątyni, aby odkryć sekrety zapomnianej społeczności, ukrywającej się w zamieszkałym przez duchy lesie.

Kena: Bridge of Spirits jest fabularną grą akcji osadzoną w uroczym świecie bogatym w eksplorację oraz dynamiczną walkę. Gracze znajdują oraz rozwijają małych duchowych towarzyszy, zwanych The Rots (nieśmiałe duszki odpowiedzialne za rozkładanie martwych szczątków), zwiększając ich umiejętności i wynajdując nowe sposoby na podporządkowywanie sobie środowiska.

Twórcy obiecują, że wkrótce otrzymamy więcej informacji na temat tego projektu. Gra będzie dostępna na platformach PS4, PS5 oraz Epic Games Store.

Źródło: Emberlab

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.