GeekGamer.pl

Piszemy o tym co nas kręci w sposób jaki nam odpowiada…

DropIN Podcast Live Podcasty Polecamy

Drop iN Podcast #96 – Pokaz PS5, Xbox Wymiata oraz Ubisoft Forward meh…

Jak w każdą niedzielę, tak i dziś odbył się kolejny Live, na którym nagrywaliśmy odcinek Drop iN Podcastu.

W tym epizodzie poruszyliśmy temat ostatnio ogrywanych przez nas gier, pojawiło się między innymi PUBG, TLoU II, Phoenix Point czy Outriders.

Pierwszym tematem była zbliżająca się konferencja PlayStation oraz nasze oczekiwania związane z tym event’em. Pojawią się również nasze przewidywania ceny PS5.

Drugi temat będzie skoncentrowany wokół konsol Xbox Series X oraz Series S i abonamentowi All Access – zastanowimy się czy jest to dobra usługa i dla kogo jest przeznaczona.

Jako trzeci temat pojawił się Ubisoft Forward i nasza opinia o tej konferencji (mały spojler – była słaba xD).

W tematach nieplanowanych pomówimy sobie o Kłamstwach 505 Games, w przerwie popłaczemy trochę o promki, aby potem płynnie przejść do nowego (?) Battlefielda. Na sam koniec wymienimy gry jakie chcielibyśmy zobaczyć na PlayStation 5 w postaci Remake’ów.

Pamiętajcie, że Drop iN Podcast jest nagrywany na żywo, w każdą niedzielę o godzinie 21:00 na kanale Gracz Watch.
Jesteśmy dostępni również na platformach podcast’owych takich jak Apple Podcasts, Spotify czy Google Pocasts.
Dzięki, że jesteście!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Gry od małego są częścią jego życia. Na początku towarzyszyły mu na PC, głównie pod postacią Warcrafta III oraz Call of Duty. Następnie pojawiło się pierwsze i drugie PlayStation - wtedy ogrywał te najbardziej popularne pozycje (co nie znaczy, że wszystkie!). Aż wreszcie w jego gimnazjalne łapy wpadło PS3 i zauroczenie przerodziło się w miłość - nie tylko do konsoli Sony *wink*, ale również do całej branży! Obecnie: studiuje i w wolnym czasie (oczywiście) gra oraz tworzy materiały tutaj czy na YouTube'a.